Podrobné informace o výrobku

Adaptér Magic 2 LAN DINrail optimalizuje přenos vašich dat přímo v rozvaděči nebo pojistkové skříni a může tak ještě výrazněji zvýšit výkon vaší sítě Powerline. Díky automatickému fázovému propojení zvýšíte propustnost dat každé zásuvky v domě! Ideální rozšíření vaší sítě dLAN, například pro automatizaci budov, aplikace pro chytrou domácnost nebo vaše multimediální centrum.

 

Pokyn k instalaci: Magic 2 LAN DINrail se montuje přímo na montážní lištu v rozvodné skříni. Respektujte, že instalaci musí provést odpovídajícím způsobem vyškolený elektrikář.

 • Srdce vaší domácí sítě
 • Proměňte jakoukoli zásuvku na síťovou zásuvku
 • Zvýšený výkon

Magic 2 LAN DINrail: srdce vaší sítě Powerline

Jakmile ho umístíte do pojistkové skříňky nebo rozvaděče, Magic 2 LAN DINrail se stane srdcem vaší sítě Powerline. Jako centrální síťový uzel přivádí internetový signál přímo ke zdroji elektrické sítě a umožňuje tak dosáhnout výrazně vyšší datové propustnosti. Adaptér Magic 2 LAN DINrail jednoduše přes jeho gigabitový Ethernetový port spojte s vaším routerem, který by se pokud možno měl nacházet v blízkosti rozvodné skříně (nebo přímo v ní). Výsledek: Každá zásuvka ve vašem domě nebo bytě se stane výkonnou síťovou zásuvkou, pokud je v ní namontovaný adaptér Magic.

Z montážní lišty do celého domu: Každou elektrickou zásuvku tak proměníte na potenciální síťovou zásuvku

Díky síti Powerline si neomezeně užíváte rychlého internetu: Tlusté stěny nebo vzdálenost od routeru už nehrají žádnou roli. Přesto se s devolo Magic můžete postarat o výrazné zvýšení rychlosti přenosu dat pomocí adaptéru Magic 2 LAN DINrail určeného k montáži na montážní lištu!
Dlouhé doby načítání jsou pasé v libovolném prostoru, ve kterém jste umístili zásuvkový adaptér Magic.

Výkon vašeho zásuvkového adaptéru devolo Magic se výrazně zvýší

Třífázová přípojka adaptéru Magic 2 LAN DINrail k vaší elektrické síti přitom pomůže využít plný potenciál vaší sítě Powerline. Pokud vzroste datový přenos v síti vašeho obývacího pokoje, nebo chcete vaši elektroniku ovládat v rámci chytré domácnosti, adaptér Magic 2 LAN DINrail dá vaší síti Powerline potřebný impulz. Maximální rychlost datového přenosu vašich zásuvkových adaptérů Magic pak činí až 2 400 Mbit/s. Jste tak vyzbrojeni pro budoucí datovou zátěž internetu věcí.

Užívejte si digitální svobodu

Vyzbrojeni pro všechny digitální možnosti:

Špičkové hry nebo filmy v rozlišení 8K vyžadují superrychlé internetové spojení. To už máte v domě díky síti Powerline a Magic 2 LAN DINrail.

Bezpečná a pohodlná práce na home office:

Superrychlé odesílání a stahování díky zásuvkovému adaptéru Magic a Magic 2 LAN DINrail v rozvodné skříni.

Pro chytrou domácnost:

 

Adaptér Magic 2 LAN DINrail určený k montáži na montážní lištu je jako nový motor vaší sítě Powerline perfektním základem pro mnoho aplikací pro chytrou domácnost a síťové stroje, které potřebují trvalé a rychlé internetové připojení.

Přehled výhod

Rozsáhlá síť celé domácnosti

 • Jako motor: Magic 2 LAN DINrail zlepšuje výkon každého adaptéru devolo Magic s přenosovou rychlostí až 2 400 Mbit/s díky integrovanému fázovému propojení.
 • Mimořádně výkonný: Adaptér na montážní lištu je vybavený rychlým gigabitovým ethernetovým portem (RJ45) pro připojení k routeru (např. optický router v rozvodné skříni)
 • Přivádí rychlý internet do celého domu – díky napájení přímo u zdroje
devolo Powerline Adapter Magic 2 LAN DINrail frontal präsentiert

Nejmodernější standard: G.hn

 • Nejrychlejší dostupný přenos dat díky čipům G.hn druhé generace 
 • Zvýšená stabilita signálu
 • Perfektní předpoklad moderní zábavy: Užívejte si bez trhání streamování videa, hraní online her, hry ve virtuální realitě a mnoho dalšího 
Zwei Freunde am gamen. Einer hat eine Spielkonsole in der Hand und der andere eine VR Set.

Každá zásuvka se stává stabilní a rychlou síťovou přípojkou

 • Každá zásuvka se stává stabilní a rychlou síťovou přípojkou: Ideální pro hraní her a streamování v HD rozlišení, multimediální síť v domě, aplikace pro chytrou domácnost a automatizaci budov 
 • Velký dosah: Rychlý přenos dat na vzdálenost až 500 metrů
 • Rychlá integrace: Automaticky se spojí s každým nainstalovaným adaptérem Magic 
Ein Mann im Home-Office arbeitet am Computer

Nerušené a rychlé surfování v síti devolo Magic Powerline

Každý prostor v domě obvykle disponuje nejméně jednou elektrickou zásuvkou, ale zdaleka ne každý má síťovou zásuvku. Proč tedy nepřenášet internetový signál přímo přes elektrické vedení a tím z každé elektrické zásuvky udělat internetovou přípojku? Síť Powerline funguje na tomto principu. Se zásuvkovým adaptérem řady Magic získáte v závislosti na provedení rychlý internet přes LAN nebo WiFi z libovolné zásuvky. Magic 2 LAN DINrail zajistí vaší stávající síti Powerline dodatečné zvýšení rychlosti.

Podporované operační systémy
 • Windows od verze 7
 • Mac OS X od verze 10.11
 • Ubuntu-Linux od verze 14.04
 • Android od verze 6.0
 • iOS od verze 9

Rozsah dodávky
 • 1x Magic 2 LAN DINrail 
 • 1× ethernetový kabel (2 m)
 • 1× návod k instalaci (Hinweis: Arbeiten müssen durch eine Elektrofachkraft mit entsprechender Qualifikation erfolgen)

Často kladené dotazy

V této oblasti nejsou uloženy žádné často kladené dotazy.

Ke stažení